Yer Altı Görüntüleme Dedektörleri

Yer Altı Görüntüleme Dedektörleri

Yer Altı Görüntüleme

Define dedektörleri ve alan tarama cihazlarına göre daha geniş kapsamlı bir tarama yapabilen yer altı görüntüleme cihazları; değerli maden tespitinin yanında, toprak cinsine göre arama yapabilmekte, yer altındaki boşlukları bulabilmekte ve detaylı bir derinlik ölçümü yapabilmektedir. Yer altındaki değerli madenleri ve su kaynaklarını bularak, kullanıcıyı doğrudan hedefe ulaştıran yer altı görüntüleme cihazları, sitemizden tüm teknik detaylarıyla incelenerek, alınabiliyor. Kastamonudedektor.com olarak sitemizde Proton, Drs, Mala Ramac, Okm, Geo Examiner, KS Analysis, Conrad Gpr, Emfad gibi farklı markada birçok yer altı görüntüleme modelini sunuyoruz. Değerli madenleri bulmanın yanında, madenin derinlik mesafesini, yer altındaki konumunu, doğal yer altı katman oluşumlarını, mezar ve mağara boşluklarını, define gibi gömülü değerli nesneleri tespit edebilen yer altı görüntüleme cihazları, sonuçları ekranına yansıtarak grafik çıkarabilme özelliğine sahiptir. Yer altı su seviyelerini de algılayabilen yer altı görüntülemeler ile profesyonel işler yapılabilmekte ve net sonuçlar alınabilmektedir. Sitemizin "Yer Altı Görüntüleme” kategori başlığı altında belli bir markaya ait ürünleri görüntüleyerek, ürün görsellerine tıkladığınızda cihazın teknik özellikleri, fonksiyonları, tarama derinliği ve mesafesi, garanti süresi gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.
Yer altı Görüntüleme Dedektörleri - Kastamonu Dedektör de
Göster:
Sırala:

Conrad Geo X4 Görüntüleme

NOT:ÜRÜNLERİMİZDE TABLET YOKTUR.PROĞRAM VE LİSANS KODU TARAFIMIZAN ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.CONRAD GEO – X4  PROFESYONEL EM SİSTEMİ - 3 FARKLI SİSTEM İLE ARAMA YAPABİLECEĞİN TEK ÜRÜN!ALAN TARAMA SİSTEMİ – REZİSTİVİTE SİSTEMİ  VE GÖRÜNTÜLEME Sİ..

45.000,00TL

Conrad GR 3 pLUS

NOT:ÜRÜNLERİMİZDE TABLET YOKTUR.PROĞRAM VE LİSANS KODU TARAFIMIZAN ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.GR-3 ürünü; toprak altındaki farklılıkları algılayan ve 3 Boyutlu analiz yapmanızı sağlayan yeraltı görüntüleme cihazıdır.Toprak altında gömülü olan, metalleri, ..

15.250,00TL

Conrad GR 3 Yer altı Görüntüleme

NOT:ÜRÜNLERİMİZDE TABLET YOKTUR.PROĞRAM VE LİSANS KODU TARAFIMIZAN ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.GR-3 ürünü; toprak altındaki farklılıkları algılayan ve 3 Boyutlu analiz yapmanızı sağlayan yeraltı görüntüleme cihazıdır.Toprak altında gömülü olan, metalleri, ..

13.000,00TL

Conrad LRL Alan Tarama

NOT:ÜRÜNLERİMİZDE TABLET YOKTUR.PROĞRAM VE LİSANS KODU TARAFIMIZAN ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.CONRAD LRL – UZUN MENZİLLİ ALAN TARAMATEKNİK ÖZELLİKLERİ32 bit işlemcialantaramtransp 11 Hz arayla manuel frekans seçimi sandik64 x 128 piksel çözünürlükŞarjlı t..

10.000,00TL

Conrad Pro 800 görüntüleme

NOT:ÜRÜNLERİMİZDE TABLET YOKTUR.PROĞRAM VE LİSANS KODU TARAFIMIZAN ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.Conrad Pro-800TEKNİK ÖZELLİKLERAzami ölçüm derinliği: 15 m  pro800saydm 1İşletim Gerilimi : 12 VToplam Ölçü : 180 x 250 x 55 mmAğırlık : 3000 g128 Mhz ..

21.500,00TL

Conrad Pro 900 Sıfır

NOT:ÜRÜNLERİMİZDE TABLET YOKTUR.PROĞRAM VE LİSANS KODU TARAFIMIZAN ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.Conrad Pro-900 Active TEKNİK ÖZELLİKLERAzami ölçüm Derinliği : 15 mconrad-pro900  PAKET İÇERİĞİNDE ANDROID TABLET veya WINDOWS BİLGİSAYAR YOKTUR.&..

26.250,00TL

Conrad X3 ULTRA PLUS Yer Altı Görüntüleme

NOT:ÜRÜNLERİMİZDE TABLET YOKTUR.PROĞRAM VE LİSANS KODU TARAFIMIZAN ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.CONRAD X-3 ULTRA VİDEOLARI:    rifat tekCONRAD X-3 ULTRA  PROFESYONEL EM SİSTEMİ TEKNİK ÖZELLİKLER18 metre azami ölçüm derinliği128..

31.000,00TL

Gladiatör gtr strong görüntüleme sistemi

Sıfır Gladiatör GTR STRONG Yer altı görüntüleme RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEĞERLENDİRİLİR.İSTER AL İSTER SAT İSTER TAKAS YAP...Türkiyenin heryerine kapıda ödeme imkanıKıredi Kartına Taksit imkanı Peşi..

9.500,00TL

whatsapp