Web Analytics Made Easy - Statcounter

Adrenalin Evolution Alan Tarama

EVOLUTİON ALAN TARAMA DEDEKTÖRÜ

Adrenalin firması olarak dünyanın en iyi EVOLUTION mucizesini gururla sunuyoruz. Hazine arayıcılarının hayalini kurduğu cihazdan ilham alındı. Bu zorlu süreçte yıllarca sürdürülen başarılı arge çalışmaları sonucunda  ortaya çıkartılmış bir mucizenin ismidir EVOLUTION.


100 metre çap menzilinde 15 metre derinliğinde sadece aramak istediğiniz boşluk yapıları veya gömülü hazineleri metal ayrımı yaparak tespit eden mucize teknoloji kullanarak arama yapmak istermisiniz.


Dünyada şu ana kadar hiçbir metal dedektörü, gpr radar, rezistivite cihazı  veya alan tarama cihazında olmayan bu benzersiz teknoloji ile neler yapabileceğinizi bir hayal edin. Artık saklı hazineler, gizemli gömüler sizlere sunduğumuz kusursuz teknoloji ile kolaylıkla bulunabilecek.


Müşterilerimizi mucize alan tarama dedektörü EVOLUTION’u incelemeye ve başarısını görmeleri için izinli eğitim alanımızda test etmeye davet ediyoruz. Müşterilerimiz aklındaki soru işaretlerini gidermek ve mucize EVOLUTION’un başarısından emin olmak için her türlü test yapabilir.


Müşterilerimiz istedikleri test objesini getirebilirler. Ayrıca müşterilerimizin deneme yapacağı altın, gümüş, bronz, bakır test metalleri bulunmaktadır. Müşterilerimizin test yapabilmesi için test objelerinin uzun yıllar gömülü olmasına gerek yoktur. Diğer alan tarama cihazlarının aksine EVOLUTION ile yeni metaller ayrımlı olarak tespit edilebilmektedir.


EVOLUTION alan tarama dedektörünü profesyonel defineciler, arkeologlar, doğal altın arayanlar, maden arama şirketleri, yeraltı kablo, kanalizasyon ve boru tespiti yapan şirketler, emniyet birimleri balistik aramalarda, askeri birimler muhimmat ve mayın aramalarında kullanabilir.


 


 


ÖZELLİKLER


Altın, gümüş, bronz, boşluk sabit verici modları


Alıcı ünite ID numarası ile ayrımlı arama  (dünyada ilk)


Alıcı ünite ile aranacak metal üzerinde eşleştirme (dünyada ilk)


Sadece boşluk tespit edilen arama modu (dünyada ilk)


100 metre çapında hedef tespit menzili


15 metre derinliğinde hedef tespiti


Manyetik  ALL– İyonik DİSC arama modları


9 adet alıcı, 9 adet verici : 18 adet 1.5v AA şarjlı pil


Priz tipi 9 volt otomatik şarj cihazı


Güvenli sağlam orjinal plastik taşıma çantası


Ölçüler: 46 x 35 x 13 cm / Ağırlık 6.3 kg


Üretim hatalarına karşı 2 yıl fabrika garantisi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Adrenalin Evolution Alan Tarama Sıfır

05424955464İletişim ve Bilgi

  • 32.068,35TL
  • Vergiler Hariç: 26.723,62TL

Etiketler: Adrenalin Evolution Alan Tarama Sıfır, Adrenalin Evolution Alan Tarama 2.el, Adrenalin Evolution Alan Tarama fiyatları, adrenalin, evolution, alan, tarama, dedektorleri

whatsapp