Web Analytics Made Easy - Statcounter

Golden Mask 5+ Se Lite (15 khz)


Golden Mask 5+ Se Lite (15 khz) düşük ve orta çalışma frekansları – 5 ve 15 kHz ile orijinal Golden Mask 5+ SE’nin yeni bir sürümüdür.

5 kHz’de Relictum tipik bir kalıntı makinesidir – aşırı derinliklerde kalıntılar, hazineler ve istifler gibi büyük hedefleri alacaktır.

UYARI! 5kHz’de düzgün çalışması için büyük bir bobine ihtiyacınız vardır, bu nedenle 12 "Spider bu model için varsayılan

bobintir . 15 kHz‘de Relictum standart (ancak oldukça derin ve ışık hızında) bir madeni para atıcıdır. altın külçelerinden kalıntılara kadar hemen hemen her hedefi aramak için bu frekansa sahip Altın Maske serisinden bobin, ancak bozuk para atışı bu frekansın gerçekten parlayacağı yerdir.

Bu, hem madeni para atma hem de kalıntı avlama için tek bir makineye sahip olmak isteyenler için çok güçlü ve evrensel bir dedektördür.

Golden mask 5+ SE Relictum, orijinal 5+ SE 8 / 18kHz ile kesinlikle aynı kontrollere ve ana elektroniğe sahiptir, tek fark ön panelin tasarımı ve çalışma frekanslarıdır.

5+ SE Relictum, markanın diğer modelleriyle aynı çok frekanslı arama bobinlerini kullanır, bu nedenle zaten bazı Golden Mask MF bobinleriniz varsa, bunları Relictum‘da kullanabilirsiniz.


TEKNİK ÖZELLİKLERİ


Marka: Golden Mask


Model: 5+ Se Lite (15 khz)


Teknoloji:  VLF


Sıklık: 5 ve 15 kHz


Zemin Dengesi: manuel ve otomatik


Arama modu: hareket, tek tonlu tümü metal, iki tonlu, ayırt edici tek ton


Kontroller: kazanç, eşik, güç kutusu, frekans, arama modu, disk. derinlik, demir hacmi, zemin dengesi, ton, arka ışık, LCD kontrastı


Bobin Tipi: Çift D


Başlık: 12’ DD ( 30 CM ) 


Ağırlık (piller dahil): 23 cm (9 ") arama başlığı ile 1,3 kg


Batarya: 10 AA standart NiMH şarj edilebilir pil, kullanıcı tarafından değiştirilebilir


Pil ömrü: 10-20 saat


Kablosuz kulaklık: Hayır


Kulaklık Jakı: 6,35 mm – 1/4 "


Şarj cihazı: Özel LI-Ion Şarj Cihazı, 100-220V, AB fişi


Garanti: 5 yıl – elektronik kart; 2 yıl – geri kalan her şey


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Sıfır Golden Mask 5+ Se Lite (15 khz)

05424955464İletişim ve Bilgi

  • 25.980,48TL
  • Vergiler Hariç: 21.650,40TL

Etiketler: Golden Mask 5+ Se dedektör, Golden Mask 5+SE Define Dedektörü fiyatları, golden, mask, 5+se, define, dedektörü, dedektorleri

whatsapp