Web Analytics Made Easy - Statcounter

Minelab CTX 3030 Define Dedektörü

Minelab ctx 3030 dedektör

Su GeçirmezlikMinelab Su Geçirmez


Bu çok yönlü HAZİNE dedektörü ile istediğiniz her yerde arama yapabilirsiniz. CTX 3030 dedektör 10 ft (3 m) seviyesine kadar su geçirmez* olduğu için karada ve su altında arama yapabilme esnekliğine sahip olursunuz.


 

 

ctx 3030 kablosuz kulaklıkKablosuz Ses Sistemi

Kulaklıklarınızı dedektöre takmak zorunda kalmadan arama yapabilme özgürlüğüne sahip olunWM 10 Kablosuz Modül ile yerleşik hoparlörü, teslim edilen kulaklıkları veya kendi favori kulaklıklarınızı kullanabilirsiniz.


 

 

Minelab Ctx 3030 metal ayrımıFeCo Ayrıştırma

Demir İçeriği (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlüğüne ek olarak ayarlanabilir Ton Kimliği Profilleri ile, eklemek istediğiniz hedefleri tespit (kabul) edebilir ve diğerlerini yok sayabilirsiniz (reddedebilirsiniz). Hedef Takibi ve Hedef Ayrıştırma özellikleri sayesinde, doğru tespit sonuçları için aynı anda birden çok hedefi tanımlayabilirsiniz.


 

 

CTX 3030 menü kullanımHızlı Menüler


Hızlı Menüler, 'hareket halindeyken' yapılacak ayarlamalar için size kolay erişim sağlar. Akıllı fonksiyonlar (Hassasiyet, Gürültü İptali, Ses, Zemin Balans) ve özelleştirilebilir Kullanıcı düğmesi sayesinde tespit araması yaparken en çok kullandığınız kontrollerde hızla değişiklik yapabilirsiniz.


 

 

CTX 3030 Kullanım 


Ergonomik Tasarım

Konforlu arama için tüm batarya ağırlığını kol desteğinin arkasına veren iyi dengelenmiş tasarım. Dedektörü tamamen kendi gereksinimlerinize cevap verecek şekilde istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

ctx 3030 ekran kullanımTam Renkli Ekran


Tam renkli LCD ekran, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar çok hedef bilgisini görüntüler ve CTX 3030’un ayrıştırma kapasitesini büyük oranda genişletir.


ctx 3030 gps dedektörGPS Konumlandırması

Harita ekranı ve Yön Aracı ile nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi görün. GeoTrails, WayPoints, FindPoints ve GeoHunts gibi yeni GPS fonksiyonları artık avuç içi GPS cihazınızı evde bırakmanıza imkan tanır !


 

 

Bilgisayarlı HaritalamaBilgisayarlı dedektör


XChange 2 uygulamasını kullanarak tüm dedektör ayarlarınızı ve hazine bulduğunuz konumları bilgisayarınıza yükleyin. Bulgularınıza fotoğraflar ve metinler ekleyin ve bunları kategorilere ayırın.


 

 

 

 

1


Genel Bakış


Gelişmiş FeCo ayrıştırma, entegre GPS ve kablosuz ses sistemi seçeneklerine sahip, tamamı 10 ft (3 m) seviyeye kadar su geçirmez (IP67 derecelemesi), parlak ve sağlam tasarımlı, üstün performanslı çok frekanslı HAZİNE dedektörü.


2


Arama Modları


5 ön ayar (madeni paralar, kumsal, kalıntı, gümüş ve değersiz toprak) dahil tamamen özelleştirilebilir 10 mod 2 hedef nokta tespiti seçeneği (normal ve ebat)


3


Ayrıştırma Paternleri


Tamamen özelleştirilebilir 20 patern (her arama modu için 2 patern)


4


Ayrıştırma Tipi


Gelişmiş Renk ayrıştırması (35 Fe x 50 Co = 1750 segman), Hedef Takibi, Hedef Takibi Hedef Nokta Tespiti, Ton Kimliği Profilleri, Hedef Ayrıştırma (Demirli-Tek Para ve Zemin-Tek Para), Kabul Et/Reddet imleçleri


5


Zemin Dengelemesi


Otomatik Dengeleme ve Otomatik Zemin Balansı


7


Gürültü İptal Etme


Otomatik ve Manüel (11 kanal)


8


Eşik Değeri


Seviye ayarlaması (1–50), ses ayarlaması (1–30)


9


Hassasiyet


Otomatik ve Manüel (1–30)


10


Ekran


Aydınlatmalı ve parlaklığı ayarlanabilir tam renkli LCD (1–10)


11


Standart Bobin


11 inç su geçirmez Double-D (DD Bobin) akıllı bobin


12


Ses Sistemi Çıkışları


Yerleşik hoparlör, standart ¼ inç su geçirmez olmayan soket, özel su geçirmez soket (yalnızca Minelab aksesuar kulaklıkları)


13


Kablosuz Ses Sistemi (WM 10)


Hayır (aksesuar olarak edinilebilir)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Sıfır Minelab CTX 3030 Define Dedektörü

05424955464İletişim ve Bilgi

  • 97.323,31TL
  • Vergiler Hariç: 97.323,31TL

Etiketler: minelab ctx dedektör, minelab ctx 3030 dedektör fiyatları, satılık minelab ctx 3030, define, dedektörü, dedektörler

whatsapp