Web Analytics Made Easy - Statcounter

Minelab GPZ 7000 Dedektör

 Minelab GPZ 7000

Özellikler:

 Aşırı Altın Derinliği

 Ne kadar derine gidebilirsin? GPX serisinden% 40 daha fazla * daha derin. Devrim yaratan yeni ZVT teknolojisi sayesinde eski altın alanlar yine yeni. Minelab sizi her zamankinden daha derine götürür!

 Basit Menü Sistemi

 Kullanımı kolay Menu Pages, tüm ayarları hızlı bir şekilde erişilebilen, Algıla ve Harita bölümleri altında benzer işlevleri birlikte gruplar. Başlamak için Kılavuz Dizilerini kullanın. Altın bulmak için uzman olmak zorunda değilsiniz!


 Maksimum Altın Duyarlılığı

 


GPZ 7000’in Super D bobiniyle olan inanılmaz duyarlılığı size bu alanda nihai avantaj sağlar. Başkalarının alt gram altınlardan o zorlu ’emeklilik külçelerine’ kadar hala kaçırmış altını bulun.


 Kablosuz Ses Özgürlüğü

 


Kulaklıklar dedektöre takılı olmadan algılayın. WM 12 Kablosuz Modülü ile, dahili hoparlörü, verilen kulaklıkları veya en sevdiğiniz kulaklıklarınızı kullanmayı seçebilirsiniz.


 Hassas Zemin Dengesi

 


Çoğu altın, birçok detektörün üstesinden gelemeyeceği mineralize ‘zor’ zemin üzerine gömülür. GPZ 7000, en zorlu zemin koşullarıyla bile "dengeler” ve otomatik olarak "izler” taşır.


 GPS Yer Belirleme ve PC Haritalama

 


Bulduğunuz yere bakın ve algılanan altın bulgularını kaydedin. Dahili GPS ile etkin bir şekilde daha fazla yer kaplayacak ve bir nugget’ı kaçırmayacaksınız! Google Haritalar ile XChange 2’ye veri kaydettirerek en sevdiğiniz "sıcak noktaları” kaydedin.


 Gelişmiş Gürültüye Bağışıklık

 


GPZ 7000’in olağanüstü gürültü bağışıklığı çok düzgün ve sessiz algılanmasını sağlar. 256 Gürültü Önleme kanalıyla, GPZ 7000 daha az atmosferik gürültüyü alır. Gürültü girişimini değil, altını dinleyin!


 Su geçirmez bobin 1 m (3 ft) ‡

 


GPZ 14 bobin su geçirmezdir ve 1 m derinliğe kadar dalgıçtır. Kolayca nehirleri ve kıyıları hiçbir yaygara ile tespit edebilirsiniz! GPZ 7000’in hava koşullarına dayanıklı tasarımı yağışlı veya ıslak koşullarda saptamanıza izin verir.


* Normal ortamlarda GPX 5000’in ortalama performansıyla karşılaştırıldığında. Gerçek performans hakim olan koşullara bağlıdır.

‡ GPZ 7000 dedektörü sadece hava koşullarına dayanıklıdır. GPZ 14 bobin tamamen su geçirmezdir ve 1 m’dir. WM 12 su geçirmez veya hava koşullarına dayanıklı değildir.

"GPZ 7000 altın yapmaz, ama bazen mümkün gibi görünüyor!”
№ 2 test raporundan alıntı


"Eski bir zengin yamaya tekrar geldim, çünkü daha önce gürültü ve istikrarsızlık yüzünden çalışamadım. GPZ 7000 ile fark şaşırtıcıydı. Altın, oturumun sonunda 30 gramlık bir mesafe ile güzel ve istikrarlı bir şekilde başladı. En büyük kütlesi 12 gram ağırlığında ve 17 inç derinliktedir. ”


Sınav raporu №1’den alıntı


"Derinlik 2½ oun üzerinde 2½ onsluk kütle dahil olmak üzere iyi bir altın bulmayı başardı. 20 inç Monoloop’lu bir GPX 5000 bile dokunamadı. ”


Jonathan Porter, Avustralya


Altın buluyordum ve sanki bu yer daha önce hiç bir dedektör görmemiş gibi kaldı. "
 


 


"Ben bir ‘Eureka Anı’ yaşıyordum, tüm deneyim zihin üfleme oldu. GPZ 7000 ciddi bir elektronik büyü çalışıyordu. Çok uzun yıllar süren pek çok büyük altın parçaları bulamadım-üç saatten daha kısa sürede altın 1.6 ons! GPZ, bu topraktaki en sıcak VLF dedektörlerinden birinin ulaşabileceği seviyeleri aşan derinliklerde ince numune altını tespit edebildi. ”


"GPZ 7000, SONRAKİ SEVİYEYE altın tespit ediyor ve gücünü ilk elden gören ilk insanlardan biri olmaktan dolayı çok şanslıyım. Gelecek yılın hedefi, bilinen altın yerlerde bu dedektörü kullanarak mümkün olduğunca fazla zaman harcamak "dedi.


Steve Herschbach, ABD


Maksimum Altın Kurtarma Detektörü Karşılaştırması


Aşırı derinlik ve maksimum hassasiyet ile GPZ 7000 hem SDC 2300 hem de GPX 5000’den daha iyi performans gösterir.


* Normal ortamlarda GPX 5000’in ortalama performansıyla karşılaştırıldığında. Gerçek performans hakim olan koşullara bağlıdır.


Bu grafikte gösterilen bilgiler kutudan çıktırabilinen bir karşılaştırmadır, yalnızca gösterge niteliğindedir ve Minelab tarafından gerçekleştirilen ve 11 "Monoloop bobinli GPX 5000 kullanılarak yapılan laboratuar ölçümleri ve saha testlerinin sonuçlarına dayanmaktadır. , Bir 8 "Monoloop bobine sahip bir SDC 2300 ve GPZ 14 Super-D bobinli bir GPZ 7000. GPX 5000’in 11 "Monoloop bobiniyle nominal performansı, diğer dedektörlerin kıyaslamasında temel olarak kullanılır.GPX 5000’in daha büyük nuggets üzerindeki performansı, benzer 15” x 12 "Monoloop bobiniyle karşılaştırıldığında daha iyi gösterilir Not. Bir GPZ 14 bobinli bir GPZ 7000’in tipik olarak küçük ve orta boyuttaki nuggets üzerinde daha büyük aksesuar bobinleri olan bir GPX 5000’den daha da iyi performans göstereceğini söyledi.

Gösterilen sonuçların, gösterilen altının ağırlık aralıklarını saptamaya ilişkin tipik altın zemin koşulları için üç detektörün göreceli ve gerçekçi bir karşılaştırmasını verdiğini ancak her koşulda performansı temsil etmediğini ve kesin olarak kabul edilmemesi gerektiğini lütfen unutmayın.


Minelab, üç dedektörün performansı geçerli şartlara bağlı olarak değişeceğinden, gösterilen performans seviyelerinin gerçekten elde edileceğini garanti veya beyan etmez. Dedektör performansındaki ilgili faktörler, dedektör ayarları, bobin boyutu ve konfigürasyonu, zemin tipi, mineralizasyon seviyeleri ve tipi, elektromanyetik parazit, altın külçe boyutu, şekli ve bileşimi ve operatör beceri seviyesini içerir ancak bunlarla sınırlı değildir.

Yeni Altın Teknolojisi


Bruce Candy’nin devrim niteliğindeki yeni teknolojisi ile altın performansında bir miktar sıçrama.


ZVT teknolojisi, tüm ciddi altın araştırıcıları için NEXT LEVEL’e gider ve böylece önemli ölçüde geliştirilmiş derinlik sağlar. Değişen altın ebatlarına ve kompozisyonlara duyarsız olabilen, sinüs dalgası sürekli VLF transmisyon dedektörlerini, mineralize zeminde verilen mücadeleyi veya kare dalga PI transmisyon dedektörlerini kullanmakla artık sınırlanmayacaksınız.


"Bu devrim niteliğindeki yeni ZVT teknolojisi, derin geniş külçeleri tespit etmek ve herhangi bir derinlikte altın bulmak için GPX dedektörlerinden çok daha fazla. GPZ 7000 altın alanlarını tekrar açacak. ”


Bruce Candy, GPZ Mucidi
ZVT (Sıfır Gerilim İletimi) ultra-sabit yüksek güçlü zıt kutup manyetik alanlar oluşturarak altın hassaslığını arttırır. Bu yenilikçi teknoloji aşırı derinliklerde altın nuggetlar algılar.


Süper-D Süper-D akıllı bobin merkezi bir verici sargısı ve iki dış alıcı sargıdan oluşur. Bu konfigürasyon, manyetik topraklardaki paraziti büyük oranda azaltarak zemin gürültüsünü azaltır.


GPSi , yer ve zaman verilerini dedektör ayarlarıyla bütünleştirmek için au-blox GPS altyapısı kullanır. Bu, XChange 2 ile kullanılacak WayPoint, FindPoint ve GeoHunt dosyalarını oluşturur.


Wi-Stream , algılanabilir ses zaman gecikmesini (<10 ms) başarmak için düşük güçlü dijital ses iletimi kullanır. Bu, güvenilirlik ve maksimum ses kalitesi sağlar.


Basit Menü Navigasyonu


Algılama ve haritalama işlevleri için sezgisel sayfa gezintisi ve ayarları bir bakışta gösteren simgeler sayesinde, kısa sürede bir uzman olacaksınız! GPZ 7000 tamamen kolaylıkla ayarlanabilen fonksiyonlarla özelleştirilebilir ve konfigüre edilebilir.


 
 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER


Kullanım Alanı : Altın Tespiti (Suya dayanıklı başlığı ile birlikte 1m/3ft derinlik)


Teknolojisi : ZVT


Frekans / İletim : Sıfır Voltaj İletimi (ZVT)


Başlık (standart) : Koruyucu alt kapağı ile birlikte 14" x 13" Süper  D başlık (suya dayanıklı olup 1 m/3 ft derinliğe iner).


Ses Sistemi : 6.3 mm (¼") su geçirmez olmayan soket. Wi Stream kablosuz sinyal iletimi


Kulaklık : 6.3 mm (¼-inç) Su geçirmez olmayan fişi ile birlikte KOSS UR 30 (100 ohm).


Görsel Ekran : Tam renkli LCD ekran (320 x 240 piksel)


Arka ışık : Evet


USB bağlantısı : XChange 2 PC yazılımı için USB ara yüzü


Hafızada tutma : Evet


Derinlik Göstergesi : -


Tespit Modları : Altın Modu (Yüksek kapasiteli, Genel, Ekstra Derinlik) Arazi tipi (Normal,Zor, Sert)


Ayrıştırma : Bütün Metaller


Zaman Ayarı : -


Ses tonu : 1-100


Ses Tipi : -


Toprak Ayarı : Otomatik ve Manuel (Hızlı?Keşif düğmesi)


Toprak Ayar Tipi : Otomatik ve Manuel (Hızlı-Keşif düğmesi)


Çer-çöp Yoğunluğu : -


Noktasal Tespit : -


Hassasiyet Ayarı : Seviye (1-20)


Ses / Gürültü İptal : Otomatik ve Manuel (256 kanal)


Eşik sesi : Seviye (1-50) Aşaması (1-100)


Hedef Objenin : Aralık (1-20) Limit (1-20)


Hacimsel Ağırlığı


Batarya : Şarj edilebilir Li-Ion paketi (7.2V DC, 72Wh)


Düşük batarya : Evet


Göstergesi


Uzunluk : Katlı: 1170 mm (46.1) Yassı paketli: 1304 mm (51.3) Demonte: 1526 mm (60.1) Yassı paketli: 1651 mm (65.0)


Ağırlık : 3.32 kg (7.32 lb) (GPZ 14 başlık, koruyucu alt kapak ve 72Wh batarya dahil)


Garanti Durumu : Kontrol kutusu & başlık 2 yıl


 Dedektör Burada güvencesiyle 2 yıl garantili dedektör modelleri. Başka Yerde Arama, Dedektör Burada. Minelab Dedektörler Burada


 Altın dedektör fiyatları, dedektör nedir, dedektör fiyatları dedektör çeşitleri, altın dedektörü altın arama dedektörü, metal dedektör en iyi altın dedektörü,dedektör fiyatı, dedektör markaları, define dedektörü metal dedektörü yapımı, dedektör almak yasal mı, sahibinden dedektör metal dedektör fiyatları, dedektör almak için gerekli belgeler, dedektör bulundurmak suç mu, en iyi dedektör define, dedektör çeşitleri ve fiyatları, altın arama makinası, minelab, dedektor fiyatlari, ucuz define dedektör fiyatları, define dedektörleri, altin arama
Kullanım Seviyesi : Uzman

Teknoloji : ZVT (Zero Voltage Transmission)

Ekran : Digital Ekran (LCD)

Metal Ayrım Özelliği : Sadece Demir Ayrımı

Titreşimli Uyarı : Yok

Su Direnci : Yok, Su Geçirmez Başlık

Arama Başlık Boyutu : 30 - 39 cm (12 - 15'')

Zemin Ayarı : Otomatik | Manual

Nokta Tespit Modu (PinPoint) : Var

Pil Gereksinimi : Lithium-Ion

Avantajlı Set :

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Sıfır Minelab GPZ 7000 Dedektör

05424955464İletişim ve Bilgi

  • Ürün Kodu: 220830080331
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 429.955,71TL
  • Vergiler Hariç: 429.955,71TL

Etiketler: Minelab GPZ 7000 Dedektör, minelab, gpz, dedektör, dedektörler

whatsapp