Web Analytics Made Easy - Statcounter

Minelab PRO-FIND 35 modeli ayarlanabilir hassasiyete ve iki modlu çalışma prensibine sahiptir, suya dayanıklı yapısı ve Detector Interference Free (DIF) teknolojisi gibi bir dizi özelliğe sahip bir pinpointer (hedef merkezleme) el dedektörüdür.

 

Pro Go Find 35 modeli bir süre aktif olarak çalışmadığı takdirde otomatik olarak bir alarm sistemi ile kullanıcısını uyarır. Böylelikle unutulmuş Minelab Go Find 35 pinpointer'ınızı bulmanızı kolaylaştırır böylece asla geride bırakmazsınız!

Minelab PRO-FIND Serisi pinpointerlar, bir metal dedektör bobininin sığamayacağı küçük delik veya çatlak içindeki hedefleri doğru ve hızlı bir şekildebulmanıza yardımcı olur. 

https://www.dedektorburada.com/

Özellikler:


DIF Teknolojisi: Metal Dedektörü ile birlikte sağlıklı bir şekilde çalışmaya olanak sağlar. 


3 metre (10 ft) su geçirmez özelliğe sahip: Sağlam, su geçirmez tasarımı sayesinde plaj ve nehir aramalarında oldukça ideal bir pinpointer cihazıdır. 


Yüksek Görünürlük: PRO-FIND 35 modeli, parlak ve renkli olamsı bakımında kolayca görünürdür. Böylelikle unutup geride bırakmazsınız.


Demirli (Ferrous ) Ton Kimliği: İki farklı ses ile, demirli ve değerli metellari ayırmanıza olanak sağlar. 


Kayıp Alarm: Cihaz belli bir süre aktif olarak çalışmadında kullanıcıyı uyarmak için alarm sesi çıkarmaya başlar. Bu sayade unutulmuş Pro Find 35 pinpointer cihazınızı bulunmasını kolaylaştırır.


Ses ve Titreşim Gösterimi: Ses tonları ve titreşim suyun aldında dahi hedefe yaklaştıkça liner bir şekilde artış sağlarken hedeften uzaklaştıkçada aksine ses ve titreşim azalmaya başlar.


Ayarlanabilir Hassasiyet: 5 Hassasiyet seviyeleri sayesinde tüm zemin koşullarında maksimum derinlik ve minimum gürültüyle (parazit) ile çalışmanıza olanak sağlar. 

Aksesuarlar:

Taşıma Kılıfı

Kordon

9V  Pil

Kullanım Kitapçığı 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Minelab Pro find 35 pointer

05424955464İletişim ve Bilgi

  • 7.166,06TL
  • Vergiler Hariç: 5.971,72TL

Etiketler: pro, find, pointer, minelab

whatsapp