Web Analytics Made Easy - Statcounter

Tüm dedektör kullanıcıları için tasarlanan PRO-FIND 40 pinpointer, artırılmış derinlik, ayarlanabilir 5 seviyeli hassasiyet, Hızlı Yeniden Ayarlama, demir türü tanıma, yüksek görünürlük ve kullanışlı kayıp alarmı özelliklerine sahiptir.

PRO-FIND 40 ile karada ve suda, eşi benzeri olmayan derinlik ve hızla madeni paraları, yüzükleri ve altını hassas bir şekilde keşfedin.

 PRO-Find 40 Pinpointer Özellikleri

PRO-Find 35'e göre %10 daha fazla derinlik: İnce ayarlı algoritmalar ve devreler, PRO-FIND 40'ın pinpointerları arasında Minelab'ın en derin ve en hassas olanı yapmak için algılama derinliğinde %10'luk bir artış sağlar.

Zemin koşullarını dengelemek için hızlı yeniden ayarlama fonksiyonu: PRO-FIND 40'ı hızla yeniden ayarlayarak, zorlu zemin koşullarında girişimi en aza indirir ve ortamınıza uyar.

5 seviyeli ayarlanabilir hassasiyet: Beş hassasiyet seviyesi, tüm zemin koşullarında maksimum derinlik ve minimum gürültü için hassasiyeti hassas bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Yüksek görünürlük - Kayıp alarmı ile: PRO-FIND 40 pinpointer'ın parlak kırmızı tutma kolu ve kayıp alarmı özelliği, unutulan PRO-FIND 40'ı kolayca bulmanızı sağlar.

Demir türü tanıma: İki farklı tepki, demir hurdasını demir olmayan hazinelerden ayırt etmenize yardımcı olur.

Daha hassas hedef belirleme için geliştirilmiş kararlılık: Belirli bir süre boyunca etkinlik olmaması durumunda çalan bir kayıp alarmı ve parlak kırmızı bir gövde ile PRO-FIND 40'ı kolayca bulun

Tamamen suya dayanıklı (3 metreye kadar)

Kullanım Seviyesi : Basit

Ekran : Analog

Metal Ayrım Özelliği : Var

Titreşimli Uyarı : Var

Su Direnci : Su Geçirmez Başlık

Arama Başlık Boyutu : 20 - 29 cm (8 - 11'')

Zemin Ayarı : Zemin Ayarına İhtiyaç Yok

Nokta Tespit Modu (PinPoint) : Var

Pil Gereksinimi : 9 Volt

Avantajlı Set : Yok

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Minelab Pro Find 40 pointer

05424955464İletişim ve Bilgi

  • 8.665,91TL
  • Vergiler Hariç: 7.221,59TL

Etiketler: Minelab Pro find 40 pointer, Minelab Pro find 40 pointer fiyatları, pro, minelab

whatsapp