Web Analytics Made Easy - Statcounter

Tero Vido Yeraltı Görüntüleme Sistemleri

Tero Vido Yeraltı Görüntüleme Sistemleri

Tero Vido Yeraltı Görüntüleme Sistemleri

Ormanları dolaşmak, bilinmeyen bölgelere ilerlemek, gizli hazineleri (defineleri) aramak ve tespit etmeyi kim istemez ki. Bu hayal bizi, bizim gibi genç ve iddialı mühendisler ekibiyle bunu başaracağımızı düşündük ve yola baş koyduk. Bu hayali doğru ekipmanı bulmamız sayesinde gerçekleştireceğimizi biliyorduk. Piyasadaki tüm mevcut dedektörler hantal, kullanımı zor ve işlevsel değildi. Bu da bize kendi yeraltı dedektörlerimizi geliştirmeye başlamamız fikrine yol açtı ve yeni nesil 3 Boyutlu yeraltı dedektörleri tasarladık. Cihazımız kullanımı kolay, sağlam ve küçük tasarıma sahip, yalnızca bir tablet ve özel yazılımı sayesinde çalıştırdık ve oldukça iyi sonuçlar aldık. Bu yeni cihaz sayesinde metalik nesneleri, tünelleri ve boşlukları, boruları, kabloları ve diğer derin gömülü anomalileri tespit etmeyi başardık. Sadece Define Avcıları için değil, aynı zamanda profesyonel arkeologlar, mühendisler ve her kim yer altında gizlenmiş bir şey arıyorsa herkese hitap eden bir ürün geliştirdik. Tero Vido UG (LLC), Almanya'nın kurulmuştur. Amacımız, jeofizik ölçüm radarları araştırma, geliştirme, üretme, en iyi ve uygun cihazı tespit ederek sizlere yardımcı olmak ve özel çözümler sunmak.


Göster:
Sırala:

Tero Vido Expander Gold Yer Altı Görüntüleme

Tero Vido - Expander Gold3D boyut ve derinlik belirleme dahil, kullanımı kolay bir arama yöntemi ve verilerin yenilikçi bir grafiksel gösterimini geliştirdik.Bugüne kadar yeraltı ve tekrarlanabilir sonuçların ayrıntılı görüntülerini elde etmek mümkün..

243.567,03TL Vergiler Hariç: 202.972,53TL

Tero Vido Expander Görüntüleme Sistemi

Tero Vido - Expander3D boyut ve derinlik belirleme dahil, kullanımı kolay bir arama yöntemi ve verilerin yenilikçi bir grafiksel gösterimini geliştirdik.Bugüne kadar yeraltı ve tekrarlanabilir sonuçların ayrıntılı görüntülerini elde etmek mümkün deği..

209.287,52TL Vergiler Hariç: 174.406,26TL

Tero Vido X Pro Yer Altı Görüntüleme

Tero Vido X Pro Yer Altı GörüntülemeAlman üretici Tero Vido'nun yeni ürettiği X serisi yer altı görüntüleme cihazları ile yer altında bulunan tüm hazineleri çok uzun vakitler harcamadan keşfedebilirsiniz. Yeni çıkan bu seri iki ayrı paketten oluşmakt..

370.330,14TL Vergiler Hariç: 308.608,45TL

Tero Vido XS Yer Altı Görüntüleme

XS 2021 Yer Altı Görüntüleme  Alman üretici Tero Vido'nun yeni ürettiği X serisi yer altı görüntüleme cihazları ile yer altında bulunan tüm hazineleri çok uzun vakitler harcamadan keşfedebilirsiniz. Yeni çıkan bu seri iki ayrı paketten oluş..

220.112,29TL Vergiler Hariç: 183.426,91TL

whatsapp